Formularz kontaktowy

Na wiadomości odpowiadamy od pon.-pnt.

Kontakt

black week friday

Najnowsze trendy - jakie koszulki z nadrukami są teraz w modzie?
Najnowsze trendy - jakie koszulki z nadrukami są teraz w modzie?

Ponieważ oferujemy niezwykle szeroki asortyment odzieży - od koszulek na różne okazje (urodziny, wieczór kawalerski, panieński itd.), przez tematyczne koszulki, aż po specjalną odzież dedykowaną służbom mundurowym - warto wybrać coś dla siebie i przeanalizować aktualne trendy modowe. Modne koszulki z nadrukami to dziedzina, w której jesteśmy specjalistami, podpowiemy zatem, na co warto zwrócić szczególną uwagę.

Uśmiech przede wszystkim

Bez wątpienia noszone ubranie wpływa na nasze samopoczucie. Stawiamy zatem na koszulki i bluzy, które są w stanie wywołać na nas i otaczających nas ludziach uśmiech, poprawić humor, nawet podświadomie. Wg badań naukowców zajmujących się psychologią kognitywną na Uniwersytecie Kalifornijskim, noszone ubranie warunkuje nasze zachowanie i postępowanie. To zdecydowanie tłumaczy, dlaczego tak modne i powszechne stało się w dzisiejszych czasach noszenie humorystycznych koszulek, ze śmiesznymi obrazkami, anegdotami lub luźnymi zwrotami w kierunku czytającego. Moda stawia dziś na awangardowe rozwiązania - dlatego nie boimy się zwrócić do adresata za pomocą nadruku na koszulce. Wszystko odbywa się z przymrużeniem oka i odpowiednią dawką humoru - tak aby uśmiechnąć się widząc koszulkę z nadrukiem:

Pierwsze 40 lat dzieciństwa jest zawsze najtrudniejsze 

Dzięki temu dookoła nas - noszących zabawne koszulki - rodzi się więcej uśmiechu, a co za tym idzie pozytywnych, przyjaznych relacji. 

Koszulka, która Cię wyraża

Koszulki z nadrukiem to coś indywidualnego, dopasowanego pod personalny gust. Dlatego coraz częściej mówi się, że popularne wyroby tego typu to te, które w pewien sposób wyrażają osobę, która je nosi, odzwierciedlają jej poglądy lub charakter. Należy tylko pamiętać, aby ubiorem lub treścią nadruku wulgarnie nie obrażać niczyich przekonań. Bardzo modne stało się wyrażanie siebie poprzez ubiór, przecież koszulka w dzisiejszych czasach niesie za sobą dowolną treść. Z tego względu w ofercie sklepu topkoszulki znajdują się koszulki dla hobbystów, a także t-shirty religijne i filozoficzne. Koszulka z napisem "#runner" wyraża na przykład kogoś, kogo prawdziwą pasją jest bieganie. Kto inny łowi ryby, ćwiczy na siłowni lub uprawia jogę... warto znaleźć coś, co lubi się najbardziej.

Nigdy nie da się jednoznacznie pokazać, co jest modne, co powinno się nosić, a co jest niedopuszczalne. Moda uwielbia łamać kompromisy i podążać za indywidualnymi wymaganiami jej użytkowników. Jest ona tak naprawdę subiektywna - warto zawsze patrzeć swoimi oczami i wybierać koszulki z nadrukami, do których będziemy mieli sentyment, i które sprawią nam mnóstwo radości.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium