TopKoszulki.pl® • Koszulki damskie, męskie i dziecięce • bluzy i bokserki • najlepsze ceny, mega prezenty i zawsze aktualne koszulki z nadrukiem
Wysyłka z PL w 24h Zwrot do 365 dni
Bestsellery

3 pomysły na śmieszny upominek dla narzeczonego

3 pomysły na śmieszny upominek dla narzeczonego

Obdarowywanie innych osób prezentami to przyjemność i doskonały sposób, aby pokazać, że dana osoba jest dla nas ważna i zawsze o niej pamiętamy. Najczęściej stawiamy na praktyczne prezenty, jednak warto czasami odejść od tej tradycji, wykazać się kreatywnością i postawić na coś oryginalnego. Co kupić narzeczonemu?

Dlaczego warto obdarowywać drugą połówkę?

Prezenty są nieodłącznym elementem świętowania różnych okazji. Z radością wręczamy je rodzinie, ukochanemu, bliskim czy znajomym. Najczęściej z okazji urodzin, imienin, świąt, rocznic, czy specjalnych dni takich jak: Walentynki, Dzień Kobiet, mężczyzn, czy Dzień Dziecka. Obdarowywanie innych osób stało się już tradycją, dlatego każdy z nas w ciągu roku zarówno kupuje, jak i otrzymuje prezenty. Wybór odpowiedniego podarunku nie jest prosty i wymaga kreatywnego pomysłu i przemyślenia. Każdy z nas stara się kupić jak najlepszy prezent - tak, aby zadowolić osobę, którą planujemy obdarować. Coś, co otrzymujemy od drugiej osoby, nabiera innego znaczenia. Jest dla nas cenne i świadczy o tym, że jesteśmy dla niej ważni. Dodatkowo upominki sprawiają ogromną radość.

Męska koszulka - NIE ZAWSZE GRAM W GRY - ŻARTUJĘ, ZAWSZE

Męska koszulka - NIE ZAWSZE GRAM W GRY - ŻARTUJĘ, ZAWSZE

Podobnie wygląda to w związku. Nie należy zapominać o ważnych datach. Każda ze stron chce, aby o niej pamiętano. Obdarowywanie prezentami niezależnie od ich wielkości, czy wartości, zawsze wywołuje uśmiech na twarzy i sprawia przyjemność. To także doskonała okazja do pielęgnowania uczucia w związku. Podarunek wręczony z konkretnej okazji scala pary i świadczy o uczuciach względem drugiej osoby. Warto również czasami postawić na element zaskoczenia i podarować drugiej połówce drobiazg, od tak, bez okazji. Takie działanie wyzwoli pozytywne emocje oraz będzie doskonałym gestem świadczącym o miłości. Warto pamiętać, że dla osoby, która nas kocha, liczy się pamięć, a nie wartość prezentu. 

3 pomysły na śmieszny upominek dla drugiej połówki

Kupując prezenty, często kierujemy się przyzwyczajeniem lub praktycznością. Warto jednak poświęcić trochę czasu i przemyśleć zakup czegoś oryginalnego lub niepowtarzalnego. W ciągu roku jest wiele okazji, dzięki którym możemy obdarować swoją drugą połówkę. Od czasu do czasu warto postawić na coś, co wywoła uśmiech na twarzy narzeczonego. Zrezygnujmy z zakupu elektroniki, kosmetyków, czy kolejnych gadżetów, i spróbujmy postawić na coś nieoczywistego. Taki podarek z pewnością zaskoczy obdarowanego i wywoła szczery uśmiech na jego twarzy. To także świetna okazja, aby uniknąć oklepanych i nudnych prezentów. Nikt z nas nie chce, aby jego upominek wylądował nieużywany na półce. 

Męska koszulka - Nie dotykać jestem już zajęty

Męska koszulka - Nie dotykać jestem już zajęty

Kupując śmieszny prezent dla ukochanego, warto postawić na oryginalność i przydatność - tak, aby prezent nie tylko cieszył, ale był użytkowany na co dzień. Takim pomysłem może okazać się kupno koszulki z zabawnym nadrukiem. To zarówno ciekawy, jak i praktyczny prezent, wywołujący uśmiech na twarzy. Warto postawić na ulubiony kolor partnera, aby nie tylko wzór był trafiony. To samo może dotyczyć śmiesznej męskiej bluzy. Ilość napisów, czy motywów jest naprawdę spora, dlatego każdy znajdzie coś odpowiedniego dla drugiej połówki. Warto postawić na zabawny tekst nawiązujący do wyglądu lub charakteru osoby obdarowywanej.

Męska bluza klasyczna - Chłopak z jajami

Męska bluza klasyczna - Chłopak z jajami

Stawiając na zakup koszulki lub bluzy ze śmieszną grafiką w ulubionym kolorze partnera, mamy pewność, że prezent nie tylko będzie trafiony, ale przede wszystkim dostarczy pozytywnych emocji. To również praktyczny upominek, który będzie długo użytkowany. Taki prezent z pewnością będzie elementem zaskoczenia i wywoła pozytywne emocje. To także praktyczny dodatek, który posłuży na co dzień.

W ciągu roku mamy wiele okazji do świętowania. Warto zatem czasami odejść od tradycji kupowania standardowych prezentów i postawić na coś nietuzinkowego. Dobrze jest wykazać się kreatywnością i oryginalnością. Takie rozwiązanie będzie świetną okazją do umocnienia więzi, wyznania sobie wzajemnej miłości i przeżycia niezapomnianych chwil.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium