Formularz kontaktowy

Na wiadomości odpowiadamy od pon.-pnt.

Kontakt

black week friday

Jak składać koszulki z nadrukiem?
Jak składać koszulki z nadrukiem?

Unikaj pogniecionych koszulek

Kto z nas chciałby ubierać się rano i znajdować w szafie tylko pogniecione koszulki i ani jednej wyprostowanej? Dlatego składanie koszulek jest bardzo ważne. Nawet jeśli wyprasujemy, a nieodpowiednio złożymy, to prawdopodobnie będziemy skazani na ponowne prasowanie. Koszulki można składać w szufladach i trzymać je w jednej grupie. Powinny być one obok siebie ustawione osobno. Można też ustalić porządek kolorystyczny, aby łatwiej było znaleźć koszulkę, którą mamy akurat ochotę ubrać. Jak składać koszulki, aby nadruki zachowały swój oryginalny wygląd i aby nie były pogniecione? Co ciekawe inaczej będzie się składać t-shirty, a inaczej koszulki polo. Najlepiej położyć na czymś twardym i nadrukiem do dołu. Jeśli odpowiednio ułożymy w elegancką kostkę, to postawimy koszulkę pionowo i bez wyjmowania połowy zawartości szuflady wyjmiemy koszulkę.

Jak składać t-shirt kiedy nadruki mamy i z przodu i z tyłu? Trzeba składać tym większym do dołu i uważać zawsze, aby koszulka nie skleiła się w miejscu występowania nadruku, ponieważ (mimo że zdarza się to bardzo rzadko i na kiepsko wykonanych koszulkach) może to spowodować jego przetarcie lub uszkodzenie.

Czy składanie koszulki to jedyny sposób na przechowywanie ich w domu? Oczywiście, że nie. Wiele osób preferuje, aby ubrania wisiały w szafie, aby móc im dać jak najwięcej przestrzeni i możliwości wyprostowania ich, czy nawet doschnięcia. Jeżeli nie mamy szuflad, które nadawałyby się do złożonych ubrań, to nie będziemy kupować przecież nowej szafy. Zawsze można rozłożyć kilkanaście czy kilkadziesiąt wieszaków i po kolei, kolorystycznie układać obok siebie koszulki. Byleby nie za ciasno, bo potem trudno się do nich dostać. Oczywiście jak wieszamy koszulki, to trzeba dopasować odpowiednie wieszaki, aby nie zniszczyć czy nie naciągnąć materiału.

Niezależnie od tego, czy składamy, czy wieszamy koszulki z nadrukami, nie możemy ich trzymać zbyt blisko siebie i w tłoku. Lepiej zapełnić dwie mniejsze szuflady koszulkami niż jedną i ledwo co je zmieścić. Pamiętajmy, że o nadruk należy dbać i nie można doprowadzić do tego, że się ze sobą posklejają. Która metoda jest lepsza? To zależy od naszych preferencji i możliwości. Wieszaki z koszulkami na pewno zajmują dużo więcej miejsca, a te w szufladzie, ładnie, schludnie złożone zajmują go odpowiednio mniej. Jeśli zatem lubimy minimalizm w garderobie, to metoda ze składaniem sprawdzi się lepiej. Oczywiście szybciej jest zawiesić koszulkę na wieszaku, bo składanie na pewno zajmuje odrobinę więcej czasu. Tak naprawdę trzeba przetestować obie metody, aby móc wybrać najlepszą i najwygodniejszą dla siebie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper Premium