TopKoszulki.pl® • na sprzedaż
Wysyłka z PL w 24h Zwrot do 365 dni

Bestsellery

Pomysł na dowcipny prezent

Pomysł na dowcipny prezent

Prezenty wręczane są z różnych powodów - ich celem jest jednak zawsze sprawienie przyjemności obdarowywanej osobie. Dzięki nim możliwe jest wzbogacenie świątecznej atmosfery, uczczenie ważnej okazji oraz celebrowanie istotnych dla bliskiej osoby dni. Kiedy warto postawić na upominek z humorem?

Dlaczego warto wręczać prezenty?

Poprzez prezenty chcemy wywołać uśmiech na twarzach obdarowywanych, okazać uczucia oraz zaznaczyć, że o nich pamiętamy. Wręczając podarek, jesteśmy w stanie przekazać nasze intencje i sprawić, że otrzymująca go osoba poczuje się wyjątkowo. Nie ma przy tym znaczenia, ile dany prezent kosztował, znacznie bardziej liczy się bowiem myśl stojąca za wyborem danego upominku i trud włożony w jego przygotowanie. Wręczanie prezentów stanowi sposób na pielęgnację relacji międzyludzkich, daje również wiele satysfakcji - szczególnie w sytuacji, gdy podarek-niespodzianka jest trafiony i sprawia obdarowanej osobie szczęście.

Prezenty bez okazji

Większość prezentów wręczana jest w związku z określoną okazją, najczęściej świętami, rocznicami, urodzinami bądź imieninami. Są to w pewnym sensie podarki obligatoryjne, ich wręczanie wynika bowiem z obowiązujących norm społeczno-kulturowych i oczekiwań. Zdarza się jednak, że wręczamy prezenty bez okazji, kierując się odruchem serca i chęcią uszczęśliwienia bliskiej osoby. Nie oczekujemy przy tym nic w zamian, naszą nagrodą jest uśmiech na twarzy obdarowywanego i jego szczęście. Prezenty bez okazji dajemy bliskim osobom dlatego, że dana rzecz sprawiła, iż zaczęliśmy o tej osobie myśleć. Często podarki wynikają również z chęci poprawienia komuś humoru w trudnym dla niego okresie.

Męska koszulka - KAWAŁ BYKA

Męska koszulka - Kawał byka

Jak wybrać idealny prezent?

Wybierając idealny prezent, należy kierować się przede wszystkim zadowoleniem obdarowywanej osoby. Warto zastanowić się, co sprawi jej największą radość – prezent użytkowy, biżuteria, a może butelka dobrego wina czy też bilety na koncert? Dopasowanie podarunku do zainteresowań i potrzeb danej osoby daje gwarancję satysfakcji, zarówno ze strony obdarowywanego, jak i obdarowującego. Idealny prezent powinien pokazać, jak dobrze zna się daną osobę i jak dużą poświęca się jej uwagę. Kreatywność w wyborze prezentu jest zawsze doceniania, tak samo jak czas poświęcony na skompletowanie podarku. Ważne jest również dopasowanie prezentu do charakteru i poczucia humoru danej osoby.

Damska koszulka - Nie wiem o co mi chodzi, ale chodzi mi o to bardzo mocno

Damska koszulka - Nie wiem o co mi chodzi, ale chodzi mi o to bardzo mocno

Żartobliwe prezenty na poprawę humoru

W ramach prezentu na poprawę humoru można skorzystać z szerokiej oferty różnorodnych zabawnych przedmiotów. Popularne są między innymi papiery toaletowe z napisami lub żartobliwymi grafikami. Często wybieranym prezentem są też śmieszne kubki oraz kieliszki łączące w sobie funkcję użytkową i humorystyczną. Dobrym prezentem na poprawę humoru jest również plecak lub torba z zabawnym napisem oraz koszulka z nadrukiem

Torba unisex na zakupy - KONESERKA WINA

Torba unisex na zakupy - Koneserka wina

Śmieszne koszulki – doskonały prezent na poprawę nastroju

Śmieszne koszulki są bez wątpienia doskonałym prezentem na poprawę humoru. Dostępnych jest wiele różnorodnych żartobliwych grafik i napisów, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby. Dzięki kreatorowi koszulek online możliwe jest również zaprojektowanie własnego, w pełni spersonalizowanego nadruku. Pozwoli to umieścić na koszulce żart lub grafikę dostosowaną do poczucia humoru danej osoby. Wielką zaletą śmiesznych koszulek z nadrukiem jest możliwość noszenia ich na co dzień, co sprawia, że stanowią prezent nie tylko zabawny, lecz także praktyczny. Wykonane z wysokiej jakości bawełny bluzki zapewniają komfort termiczny o każdej porze roku, nadają się także do łączenia z ubraniami w różnym stylu, dzięki czemu mogą stanowić część stylizacji zarówno sportowej, jak i casualowej.

Męska bluza klasyczna - Chłopak z jajami

Męska bluza klasyczna - Chłopak z jajami

W TopKoszulki.pl oferujemy koszulki wykonane z bawełny o wysokiej gramaturze oraz świetnej jakości nadruki. Posiadamy szeroki wybór gotowych wzorów na każdą okazję, umożliwiając także dodanie spersonalizowanego napisu lub grafiki przy pomocy łatwego w obsłudze kreatora online. W TopKoszulki.pl zamówienia realizowane są zwykle w przeciągu 24 godzin - dzięki temu można mieć pewność, że zakupiony produkt zawsze dojdzie na czas, nawet jeżeli zakupy robione były na ostatnią chwilę. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium